Kerkohen Agjente shitjesh/Broker (Regulated) Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 20:20

400 Euro


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Sales agent/Broker
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 514
Kerkohen Agjente shitjesh/Broker (Regulated) 9165FD3D-D3C7-4D96-8FDB-BAF745BD36F5.png (Format png) |

Me hapjen e zyrave te reja, kompania jone ka vendosur te rekrutoje staf te ri. Kjo nenkupton faktin qe mundesite per tu rritur ne detyre jane shume te larta!!

1) Kerkohet nje nivel i mire Anglishteje, keyesisht ne te folur. (Perbejne avantazh diplomat ne ate gjuhe)
2) Personi duhet te jete bashkepunues ne grup si dhe te kete shpirtin e skuadres per te ecur perpara.
3) Perben avantazh nese ke eksperience ne Call Center, fushaten Forex, nese ke eksperienca ne shitje dhe ne marketing te cfaredo lloji.
4) I jepet avantazh shume aplikanteve te cilet tregojne interes dhe kane vendosmeri gjate intervistes!
5) Menyra e pageses si dhe shperblimi i bonuseve e ben nje nga top kompanite ne Shqiperi!

Cfare po pret? Apliko duke nisur nje email ne :
lazoksandro@gmail.com ose kontakto ne