KERKOHEN AGJENTE APERTURE DHE RETENTION NE FUSHATEN FOREX! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 18/10/2019 16:31

400 Euro

  • KERKOHEN AGJENTE APERTURE DHE RETENTION NE FUSHATEN FOREX!

We are looking for Italian language operators. Forex Campaign!

We are looking to hire Forex campaign agents.
Interested in knowing the Italian language well and being ambitious.
The best salaries on the market are offered.
Your interview is just a phone call away.
Tel: 0692865721 email: marketingal@hotmail.com


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Operatore
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Tafaj, Tirana, Albania
Lexime 836

Kerkojme te punesojme agjente opening dhe retention per fushaten Forex.

Te interesuarit duhet te dine mire gjuhen italiane
te kene disponibilitet full time
dhe te jene ambicioz per te arritur objektivat.

Ofrohen pagat me te mira ne treg,
bonuse te larta ditore dhe mujore,
ambjent miqesor dhe komod.

Intervista juaj eshte vetem nje telefonate larg.
Tel: / email: marketingal@hotmail.com
Afati i fundit i aplikimit: 30/09/2019 11:10