Ofroj Vend Pune Per Parukieri Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46 Post Id: 150865

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Parukiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Elbasanit
Lexime 259

Parukeri "Silva" kerkon te punesoje parukiere me eksperience pune . Orari i punes 8ore dhe cdo dite e Diel pushim.

Adresa: Rr. " Elbasanit" prane Restorant Floga dhe Mullirit te Vjeter.
Cel: