Kerkoj ndihmese guzhiniere dhe kamariere. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 12/09/2019 07:56

35,000 Leke


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Kuzhine
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tymi rruga kavajes ngjitur me xhamin dine hoxha
Lexime 342

Ndihmese kuzhinjere dhe kamariere .