Fraterie kerkon sanitare dhe kamarier restoranti Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 16/09/2019 20:38

30,000 Leke

  • Fraterie kerkon sanitare dhe kamarier restoranti
  • Fraterie kerkon sanitare dhe kamarier restoranti
  • Fraterie kerkon sanitare dhe kamarier restoranti
  • Fraterie kerkon sanitare dhe kamarier restoranti

Fraterie requires sanitary and restaurant waiter

[b] Restaurant frateie is looking for a sanitary ware [ b] and a waiter
very good working conditions .......... 2 Sunday of the month break
with or without experience
street paris commune 100 meters from big market


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Bilal Golemi, Tirana, Albania
Lexime 325

Restaurant frateie eshte ne kerkim te nje sanitare-je dhe kamarier
kushte shume te mira pune..........2 te djela te muajit pushim
me ose pa experience
rruga komuna e parisit 100 metra larg big market
Afati i fundit i aplikimit: 19/10/2019 19:52