BERBER Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 30/09/2019 10:33


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni BERBER
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania
Lexime 318

SALLON BUKURIE DEA & MARTIN KERKON TE PUNESOJE BERBER ME EKSPERIENCE PUNE DHE PARUKIER
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2019 23:05