Sallon bukurie DEA & MARTIN Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 12/09/2019 00:20

45,000 Leke

DEA & MARTIN beauty salon

Beauty salon DEA & MARTIN seeks to hire experienced hairdressers, as well as experience in the field of aesthetics and massage.


Pagesa 45,000 Leke
Pozicioni
Arsimi
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania
Lexime 119

Sallon bukurie DEA & MARTIN kerkon te punesoje parukiere me eksperience ,gjithashtu te kete dhe eksperience ne fushen e estetikes dhe te masazhit.