Teknik Ekspresesh Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 19/10/2019 10:12


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Teknik
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania
Lexime 80

Nam Nam Shpk kerkon te punesoje teknik ekspresesh.
Te kete eksperience te meparshme pune.
Kontrate dhe kushte pune sipas Kodit te Punes te Republikes se Shqiperise

Paga e diskutueshme
Afati i fundit i aplikimit: 31/09/2019 08:57