E'Lan Hairstyle, salloni me i ri ne Durres kerkon staff 2 Parukjere 1 Estetiste dhe 1 Make-up artist Durres

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 12:27


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Parukiere,Estetiste,Make-up Artist
Arsimi Profesionale
Mosha 16-26 Vjece
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 105

E'Lan Hairstyle, salloni me i ri ne Durres kerkon staff 2 Parukjere 1 Estetiste dhe 1 Make-up artist!

Jeni te lutur te na dergoni CV-ne tuaj ne elanhairstyle@gmail.com

Per me shume informacion ju lutem na telefononi ne:

Afati i fundit i aplikimit: 15/12/2019 11:53

Njoftime te Ngjashme