Wilson lounge kerkon staf Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 05/10/2019 07:50


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarjer banakjer
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 337

Kerkojme : kamarjer,banakjer dhe kamarjer/banakjer qe ti beje te dyja turn i trete.te interesuuarit te kontaktojne ne kete numer tel

Afati i fundit i aplikimit: 31/09/2019 13:37