Xhulios cofee shop kerkon kamarier Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 11/09/2019 14:06

22,000 Leke


Pagesa 22,000 Leke
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Sitki Cico, Tirana, Albania
Lexime 114

Personi te jete i komunikushem dhe i rregullt ne pune.