Kerkoj Mesuese Private Anglishteje per orarin e mbasdites Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/09/2019 03:11


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesuese Anglishteje
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 353

Kerkoj nje mesuese Anglishteje per nivel fillestar. Te kete eksperience pune dhe te jete e disponueshme ne orarin e mbasdites 15-17.
Te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit:
Afati i fundit i aplikimit: 19/11/2019 15:15