kerkojme kamariere femer Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 12/09/2019 01:22

20,000 Leke

we are looking for female waitresses

we are interested in female waitresses 18-30 years old. very good working conditions. satisfactory salary 200 thousand + insurance. work is 8 hours a day.
main principles of correctness and create working relationships. Interested in contacting whatsaap or phone number


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 47

jemi te interesuar per kamariere femer mosha 18-30 vjece . kushte shum te mira pune . rroga e kenaqshme 200 mij + siguracione . puna esht 8 or ne dit .
parimet kryesore korektesia dhe te krijoj mardhenie pune . te interesuarit t kontaktojn ne whatsaap ose numrin e telefonit