Tirane, ofroj vend pune KAMARIERE, BANAKIERE Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 17/09/2019 10:04

30,000 Leke

  • Tirane, ofroj vend pune KAMARIERE, BANAKIERE


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Kamariere, Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 189

Ofrojem vende pune!! Kerkojme Staff me experienc dhe pa experienc. Kamariere, Banakiere te komunikueshme dhe korrekte ne pune. Mosha deri ne 35 vjece. Paga e kenaqshme + siguracione. ADRESA: Rruga e Kavajes ngjitur me Spitalin Amerikan 3.
Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2019 08:45