Kerkohet te punesoje nje vajze apo zonje ne foto studio Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 10/11/2019 09:56

30,000 Leke

Required to hire a girl or lady in the photo studio

Photo Andy at the agricultural institute seeks to hire a girl or lady in the photo studio
With work experience
You know Photoshop well.
Tel 0694413384
I emphasize knowing Photoshop well. not to write to me those who do not meet the criteria
Payment of 30,000 + insurance and if the level of knowledge is high the salary will increase


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni foto
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Rruga Kastriotet, Tirana, Albania
Lexime 2756

Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio
Me eksperienc pune
Te njohe mire Photoshopin .
Tel
E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret
Pagesa 30.000 mije + siguracione dhe ne qofte se niveli i njohurive ashte i larte paga do te rritet