Kerkohet mesues/e gjermanishtje Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 30/09/2019 11:43


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni mesues/e
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania
Lexime 139

Vizion Center Tirana kerkon te punesoje mesues/e gjermanishtje.Kushte komode,orar fleksibel dhe pagesa te kenaqshme.
Te interesuarit te dergojne cv ne email:centervizion@gmail.com o
nr tel:
Afati i fundit i aplikimit: 05/10/2019 08:56