Ofrohet vend pune per mesues te ciklit te ulet Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 06/10/2019 11:55


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesues/e
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
Lexime 274

Qendra e Gjuheve te huaja dhe trajnimit Webster:
kerkon te punesoj part time prane qendres se saj mesues/e te ciklit te ulet.
Kandidatet duhet te keni eksperience te pakten 2 vjecare ne mesimdhenie,te jene serioze dhe te komunikueshem!

Adresa.:rruga Bardhyl prane abcom ne rruge kryesore
Email:webstercenter2009@gmail.com