Kerkojme Shitese Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 15/10/2019 08:44


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
Lexime 725

Furre Buke kerkon te punesoje shitese me kohe te plote. Puna eshte me turne. Ofrojme page te kenaqshme dhe kushte te mira pune.
Afati i fundit i aplikimit: 10/10/2019 13:41