Kerkohet mesues/e Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/10/2019 16:41


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesues/e
Arsimi Master
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania
Lexime 245

Kerkese Punesimi !
Kerkohet mesues/e Anglishte dhe Gjermanishte per nje qender kursesh qe operojme ne zonen e Komunes se Parisit.
-- Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit. Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2020 14:51