Kerkohet kamariere f Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 18/10/2019 06:57


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Pjeter Bogdani, Tirana, Albania
Lexime 244

Kerkohet kamariere (f) per bar ne nje bar-restorant ne zonen e bllokut. Puna kryesisht turni i pare , 8 orarsh. Bakshishet jane personale dhe paga e kenaqshme + siguracione.