Kerkohet Mesuese per AfterSchool Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 08/10/2019 11:12


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesuese
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini
Lexime 624

Qendra mesimore "We Learn center" kerkon nje mesuese part time per Afterschool per femije te ciklit "fillore".
Te interesuarit te kontaktojne ne nr. si dhe te dergojne CV- te tyre ne adresen we.learncenter@gmail.com