Kerkoj kamarier Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/10/2019 14:07

20,000 Leke


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 246

Kerkoj kamarier,lokali ndodhet tek procredit bank ne rrugen Dritan Hoxha.Kerkoj nje njeri te afte te punoj ne staf dhe i komunikushem me klientet.
Afati i fundit i aplikimit: 01/11/2019 16:02