KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN SPANJOLLE! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 18/10/2019 16:31


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni AGJENTE
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Tafaj, Tirana, Albania
Lexime 260

KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG,
KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION
NE GJUHEN SPANJOLLE.
TE INTERESUARIT DUHET TE DINE MIRE GJUHEN SPANJOLLE,
TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE DHE TE JENE AMBICIOZ.
OFROHEN PAGAT ME TE MIRA NE TREG,
BONUSE TE LARTA DHE AMBJENT KOMOD.

KONTAKTONI NE OSE EMAIL NE marketingal@hotmail.com

Afati i fundit i aplikimit: 31/11/2019 16:32