Kamarier Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/10/2019 14:11

19,000 Leke


Pagesa 19,000 Leke
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi, Tirane, Shqiperia
Lexime 271

Kerkojme kamarier me eksperience pune dhe te pergjegjshem