Ofroj vend pune per banakier/kamariere Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 10/10/2019 11:16


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere/Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Robert zhvasi
Lexime 417

Bar Trend caffe
Kerkon te punesoje banakier/e dhe kamariere. Kanditatet duhet te kene njohuri te mira mbi kafeterine,te jene te shkathet dhe te perballojn fluksin.

Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2020 10:40