WHITE DREAM HOTEL - KERKON KAMARIER/E Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 10/10/2019 16:45


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Elbasanit, prane Akademise se Rendit
Lexime 234

Kerkojme kamarier/e , qe te permbushin karakteristikat e meposhtme:

Te kete eksperienca te meparshme pune.
-Te jene korrekt dhe disponibel.
-Te kete komunikim te mire me klientin dhe stafin e punes.
-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
- I/e motivuar dhe bashkepunues/e
Afati i fundit i aplikimit: 15/10/2019 16:13