kerkohet motorrist Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 13/04/2020 16:56

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni shperndares
Arsimi Gjimnaz
Mosha 16-26 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Lexime 259

kerkohet motorrist per shperndarje picash me motorrin e piceris me dhe pa eksperjenc pune. te zoteroj leje drejtimi automjeti
orari 10:00-18:00
e diela pushim
te interesuarit te kontaktojn vetem ne kete nr cel

Afati i fundit i aplikimit: 28/03/2020 09:23