Fadromist Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 14/10/2019 10:11


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fadromist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania
Lexime 128

Kompania kerkon individ te kualifikuar ne pozicionin:

Fadromist

Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:

Te jete i pajisur me patente manovratori.
Te kete eksperience pune te meparshme si Fadromist.
Te kete aftesi te mira komunikuese.

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese.

Personat e interesuar dhe qe plotesojne kerkesat e permendura me lart jane te lutur te kontaktojne ne numrin e telefonit.
Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2019 10:04