Kerkoim Puntor/e Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 17/10/2019 02:27


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Pune te ndryshme
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Qelqit Kombinat
Lexime 926

Kerkoi Punetor/e me ose pa eksperienc pune
Te interesuarit te me kontaktoin
Interesohem dhe per Sanitiare
Afati i fundit i aplikimit: 10/12/2019 12:08