VIP Junior kerkon Shitese me eksperience pune ne sektorin e femijeve Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 14/10/2019 00:43

26,000 Leke


Pagesa 26,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania
Lexime 766
VIP Junior kerkon Shitese me eksperience pune ne sektorin e femijeve Logo-Vip-JunorPNG.png (Format png) |

VIP Junior, butiku i veshjeve te luksit per femije ne zemer te Bllokut kerkon shiterse me eksperience ne sektorin e shitjes se veshjeve per femije!

Kerkohen vajza ose gra serioze dhe qe duan te punojne ne nje pune te qete dhe me perfitime te mire!

Eksperienca eshte shume e nevojshme!

Pagese baze + perqindje nga cdo shitje e realizuar.

Orari i punes eshte 6 ore e 30 minuta, 2 te Djela ne jave pushim dhe puna eshte me 2 turne!

Te gjithe te interesuarat te kontaktojne ne numrin
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2019 11:10