Kerkohet Shitese Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 14/11/2019 00:15

30,000 Leke

  • Kerkohet Shitese
  • Kerkohet Shitese


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga George W Bush, Tirana, Albania
Lexime 1453

Kerkohet Shitese

Kriteret:

Eksperience Pune
Gjuhe e huaj anglisht
Pa angazhime te tjera

Orari:

8,00-14,30
14,30-21,00
E diel pushim.


[i][i]''Shitese per dyqan celularesh dhe aksesoresh''[/i][/i]

Afati i fundit i aplikimit: 30/10/2020 10:20