OPERATOR/OPERATORE INTERNET KANCELARI Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 03/04/2020 19:56

36,000 Leke

OPERATOR INTERNET CHANCERY OPERATOR

Long term Operator is required for Internet center and services such as: photocopiers, scanners, prints, cd, dvd, stationery ... etc. good programs: Word, Excel, Power Point, Publisher as well as internet search.
Gross salary ALL 36,000
The environment is serious and with regular clientele of 13 years

Address: Str. Irfan Tomini adjacent to the former last station of New Tirana
Cell: 0689083894email: internetelio@hotmail.com


Pagesa 36,000 Leke
Pozicioni OPERTAOR/E INTERNET+KANCELARI
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 3936

Kerkohet Operator/e me afat te gjate punesimi per qender Interneti dhe sherbimesh si : fotokopje, scaner, printime, cd, dvd, kancelarike ...etj,E/I interesuari duhet te jet i/e sjellshme, duhet te dije te perdori shume mire programet: Word, Excel, Power Point, Publisher si dhe kerkimin ne internet.Paga e kenaqshme si dhe sigurimet e paguara nga ana jone.Preferohet me eksperience dhe me moshe mbi 20 vjece.
Paga BRUTO 36.000 leke
Ambienti eshte serioz dhe me klientel te rregullt prej 13 vitesh

Adresa:Rr. Irfan Tomini ngjitur me ish stacionin e fundit te Tiranes se re
Cel: email: internetelio@hotmail.com
Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2019 17:25