Tirane, kerkohet Nd/Banakiere me ose pa eksperience dhe Sanitare Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 21/11/2019 07:58

Tirana, Required Bachelor Degree with or without experience

Required Nd Banners with or without experience
Blv Gjergj Fishta at the former exhibition


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Nd banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 2890
Tirane, kerkohet  Nd/Banakiere me ose pa eksperience dhe Sanitare images-1.png (Format png) |

Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc
Dhe Sanitare

Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates
Afati i fundit i aplikimit: 03/02/2022 13:24