Kerkojm kamarier urgjent Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

15,000 Leke


Pagesa 15,000 Leke
Pozicioni Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ish-markata vjeter
Lexime 630

Kerkojm
Banakier/e
Kamarier/e vetem per turnin e pare dhe te jen te komunikueshem me klientet.
Paga e kenaqshme. Adresa ish-markata vjeter.
Afati i fundit i aplikimit: 04/04/2020 19:55