Operator call center italisht nga zyra ose shtepia (Forex) Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 27/05/2020 10:43

Looking for Forex operators operators

-We are looking for operator operator for Call center dealing with stock exchange (Forex campaign).
-The environment where everyone feels comfortable and valued.
-The payment is 60,000 ALL per month and furthermore there are bonuses for every contract that is reached.
-The hour is 8 o'clock starts at 10 o'clock there is and 1 o'clock rest in the dorm.
- Operators must have knowledge of the Italian language.
- Location "Dibra Street" near Aldent.
-


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania
Lexime 2831

-Kerkojme operator/e italisht per Call center (fushata Forex).
-Ambjenti ku cdo kush ndihet komod dhe i vleresuar.
-Pagesa eshte teper e mire dhe per me teper ka dhe bonuset me te larta per cdo kontrate qe arrihet.
-Operatoret duhet te kene njohiri te mira ne gjuhen italiane.