ELC kerkon mesues per Italisht/Frengjisht Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesues italisht frengjisht
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 146

European Learning Center kerkon:
Mesues per gjuhet Italisht/Frengjisht
Kriteret:
- Te kete minimumi 1 vit eksperience pune ne mesimdhenie
- Te jete i/e afte te jape te gjitha nivelet nga A1 ne B2
- Mesimdhenia ne te dyja gjuhet do te perbeje avantazh
- Te jete i/e komunikueshme dhe me fryme pozitive

ELC eshte nje nga qendrat me te medha te gjuheve te huaja ne Tirane, me pagesa shume te kenaqshme dhe korrekte, dhe siguracione te paguara rregullisht, me kontrata pune afatgjata.

Aplikoni tani duke derguar CV tuaj ne adresen:
europeanlearning@yahoo.com

Kontakt ose
Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2019 10:24