Qendra ALPHABET kerkon mesues Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesues
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania
Lexime 574
Qendra ALPHABET kerkon mesues 1.PNG (Format PNG) |

QENDRA E KURSEVE ALPHABET
OFRON VENDE TE LIRA PUNE PER MESUES NE DEGET:
ANGLISHT
GJERMANISHT
MATEMATIKE
Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:
• Te kene kryer studimet e larta ne deget perkatese (preferohet mesatare mbi 8)
• Te jene te afte te kuptojne nevojat e studenteve dhe te punojne ne arritjen e rezultateve maksimale
• Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh

Per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel:

Afati i fundit i aplikimit: 15/11/2019 10:20