Kerkohet banakier/e, kamarier/e dhe sanitare Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni banakier/e, kamarier/e, sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 1477

Hotel Vila 135 kerkon te punesoje kamarier/e, banakier/e dhe sanitare. Siguracione, kushte te mira pune dhe pagese mjaft e kenaqshme.
Eksperienca ne pune perben avantazh.