Kerkohet Shitese per dyqan telefonash Turni 1 Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 10/11/2019 16:15

20,000 Leke


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni SHITESE
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania
Lexime 558

KERKOJM SHITESE TURNI PARE
ORARI 09-00 16-00
PAGESA:20.000 L
KUSHTET E PUNES:KORREKSIA NE ORARE DHE KLIENTIN,BASHKPUNIMI NE GRUP

Afati i fundit i aplikimit: 14/11/2019 11:46