APLIKO TANI !! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 21/11/2019 08:43

400 Euro

APPLY NOW !!

Thanks to our office development company, Open 30 New Jobs as a Sales Agent in the Field.
Working with European standards, the Company is international and gives everyone the right to grow in their careers without limitation.
Criteria: To have this patent
Be correct at work
To be without afternoon commitments
Have a high school minimum
3 Years Traveling Abroad
NO EXPERIENCE NEEDED!
REVENUE FOR ANY INITIATIVE AGENT APPROVED FROM 400 EURO TO 1000 EURO.
PLEASE CONTACT US WHATSUP.
SERIOUS APPLICATION ONLY!


Pagesa 400 Euro
Pozicioni AGJENT SHITJE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania
Lexime 5652

Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren.
Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar.
Kriteret: Te kete patente
Te jete korrekt ne pune
Te jete pa angazhime mbasdite
Te kete minimumi shkollen e mesme
3 Udhetime ne Vite jashte Shqiperise
NUK KA NEVOJE PER EKSPERIENCE!
TE ARDHURAT PER CDO AGJENT SI FILLESATAR VARJOJNE NGA 400 Euro DERI NE 1000 EURO .
JU LUTEM KONTAKTONI NE WHATSUP.
VETEM APLIKIMI SERIOZE!
Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2019 12:55