Kerkohet Konsulent Imobiliar Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 26/05/2020 11:30

400 Euro

  • Kerkohet Konsulent Imobiliar
  • Kerkohet Konsulent Imobiliar


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Konsulent
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 313

Ne jemi Century 21 Adore, nje nga kompanite imobiliare me te kerkuara ne Shqiperi. Ne jemi rritur shume gjate viteve te fundit, duke zgjeruar mundesite tona dhe numrin e klienteve ne te gjithe vendin. Pavaresisht gjithckaje suksesin tone ja dedikojme cdo kolegu dhe klienti qe na ben pjese te jetes se tij.
Jeni gati te bashkoheni me nje ekip te perkushtuar per te bere Diferencen?
Dergo CV-ne: info@c21adore.al
Afati i fundit i aplikimit: 30/06/2020 11:18