OFROJME VENDE PUNE FOREX ITALISHT! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 05/06/2020 15:31

WE OFFER FOREX JOB ITALIANS AND SPANISH!

MARKETING GROUP COMPANY REQUIRES TO WORK AGENTS AND RETENTION IN ITALIAN AND SPANISH LANGUAGE.
INTERESTED MUST KNOW GOOD LANGUAGE,
TO HAVE FULL AVAILABILITY,
ACCEPTED WITH AND WITHOUT EXPERIENCE.

THE COMPANY PROVIDES THE BEST PAYMENTS ON THE MARKET,
HIGHER BONUSES DAILY, WEEKLY AND MONTHLY
ROOM AND FRIENDLY FURNITURE.

CONTACT US at 0692865721 OR EMAIL at marketingal@hotmail.com


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Tafaj, Tirana, Albania
Lexime 2095

KOMPANIA KERKON TE PUNESOJE AGJENTE DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE.
TE INTERESUARIT DUHET TE DINE MIRE GJUHEN,
TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE,
TE JENE AMBICIOZ,
TE DUAN PUNEN NE GRUP.
PRANOHEN ME DHE PA EKSPERIENCA NE KETE FUSHE!

KOMPANIA OFRON PAGAT ME TE MIRA NE TREG,
BONUSE TE LARTA DITORE, JAVORE DHE MUJORE
AMBJENT KOMOD DHE MIQESOR.

PER ME TEPER INFO KONTAKTONI NE OSE EMAIL NE marketingal@hotmail.com
Afati i fundit i aplikimit: 31/03/2020 17:47