KAZA MARKET kerkon Puntore Bulmeti(Unaze e re) Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 01/06/2020 17:00

KAZA MARKET requires Systemizing

Kaza Market requires experienced systematizers.
Satisfactory Page and good working conditions.
Interested people to contact.

Address: "Teodor Keko Street", New Ring.


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sistemuese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1577

Kaza Market kerkon punetore bulmeti me eksperience.
Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune.
Te interesuarat te kontaktojne.

Adresa: Rruga "Teodor Keko", Tirane