Kerkoj Dado &Pastruese Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 02/04/2020 23:03

60,000 Leke

Looking for Nuts & Cleaners

I am looking for a Nanny for two 3 and 4 year old kids with experience.
To handle child care and housework.
Hours are 7:30 am to 6:00 pm Sunday break
And in different cases be ready to stay the night with the kids when we are not at home, for a fee.


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Dado
Arsimi Gjimnaz
Mosha 40-50 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
Lexime 1523

Kerkoj nje Dado per dy femije 3 dhe 4 vjec me eksperience.
Te merret me kujdesin ndaj femijeve dhe me punet e shtepsie.
Me orar 24 ore dhe e diela pushim
Pagesa 60.000 leke