Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kuzhinier per snack bar Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 13:46

Amo Bar Lounge seeks to hire a snack bar chef

Amo Bar Lounge seeks to hire a snack bar chef. We offer good working conditions and satisfactory pay. Location Street Irfan Tomini. Those interested can call us on mobile no. 0695383895


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kuzhinier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 603

Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kuzhinier per snack bar. Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit.
Afati i fundit i aplikimit: 07/02/2021 15:27