Ofroj vend pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 04/06/2020 20:23

500 Euro

  •  Ofroj vend pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Offer Call Center Jobs German, Spanish, Italian.

PunOffer job 📣
Telephone operators are required for [b] German [ b], [b] Spanish [ b] and [b] Italian [ b].
[b] Hours [ b]: Full-time and part-time. Weekend break
[b] Position [ b]: Telephone operator.


We offer:
✅ * Competitive Page Over Average Market ([b] 40000 ALL-60000 ALL [ b])
✅ * Modern and comfortable working environments
✅ * Free training
✅ * Professional growth opportunities
✅ * [b] Daily, weekly, monthly bonus [ b].
We ask:
✅ * Intermediate knowledge of German, Spanish and Italian in writing and speaking.
✅ * Knowledge of computer use, e-mail.
✅ * Ethical communication and good behavior with clients


👉 [b] Location [ b]: Str. Dritan Hoxha, Laprake.
To apply please send your resume with photo to e-mail address 📩 [b] eriola.recruit@ctagroups.com [ b], or write to us at whatsapp.


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operatore Telefonik
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 9701

Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time.

Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim.

Ofrojme:

* Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)

* Ambjente pune moderne dhe komode

* Trajnim falas

* Mundesi rritje profesoinale

* Bonus ditor, javor, mujor.Kerkojme:

* Njohuri shume te mira te gjuhes Gjermane, Spanjolle dhe Italiane ne shkrim dhe te folur.

* Njohuri te perdorimit te kompjuterit, e-mailit.

* Etike komunikimi dhe sjellje e mire me klientetPer te aplikuar ju lutem nisni mesazh ne WhatsApp:


Afati i fundit i aplikimit: 72/06/2020 11:40