Dini nje gjuhe te huaj dhe jeni energjik ?! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 04/06/2020 23:03

700 Euro

  • Dini nje gjuhe te huaj dhe jeni energjik ?!

Only a few vacancies !!!!!

Web Cloud is looking to hire language operators
Italian
Spanish
English
German
If you are looking for a sustainable job you can contact us !!
We offer:
Page Baze
Weekly and monthly daily bonuses
Ideal working conditions
Work contract
Full time schedule
The opportunity was growing professionally
Ongoing training

Send your CV

Email: webcloud93@gmail.com

Mobile: 0698552344
For more info contact !!!
Address Durres Street


Pagesa 700 Euro
Pozicioni operator / e
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Qender
Lexime 19283

Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod?
Ke eksperience ne call center ose jo ?
Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ?
Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet?
Mjedis rinor me plot aktivitete javore.
Ne jemi vendi I duhur per ty.

Kerkohen operatore telefonik

Paga dhe bonuse motivuese.
Mundesi rritje profesionale.
Kontrate pune sipas Kodit te Punes.
Orari: 5 dite ne jave, 8 ore ose part time.
Dergoni CV-ne tuaj.

Email: recruit.webcloud@gmail.com

Mobile :
Whatsapp :
Mos nguroni te na kontaktoni !!!
​Adresa Rruga e durresit ( 2 minuta nga Qendra )
Afati i fundit i aplikimit: 01/06/2020 10:35