Pasticeri dhe Furre Buke Era kerkon staf: Furrxhi, Shperndares, Shitese! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 30/03/2020 11:16

50,000 Leke

  • Pasticeri dhe Furre Buke Era kerkon staf: Furrxhi, Shperndares, Shitese!

Pastry and Bakeries Wind Requires Staff: Baker, Distributor, Saleswoman!

[b] punOffer job 📣
Pastry and Bakery Wind Era requires staff! [ B]

[B] 👉Furrxhi [ b]


✅-with work experience,

Pag-salary starts from 50,000-80,000,

✅ -20: 00-4: 00.[B] 👉Shperndares [ b]

✅-with work experience,

✅-salary starts from 30,000-50,000,

Hours 06: 00-14: 00,

1-percent if it reaches the required target.[B] 👉Shitese [ b]

Me-with work experience,

✅-salary starts at 23,000,

✅-hours 07:00 to 15:00.

Very good working conditions and suitable environment.

[b] 👉 [ b] [b] Location in Astir, Ismail Qemali street, adjacent to eco market. [ b]

Interested parties should contact us at [b] mobile phone number 0693312001


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Furrxhi, Shperndares, Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa rruga ismail qemali, astir, tirane
Lexime 2679

📣Oferte pune 📣
Pasticeri dhe Furre Buke Era kerkon staf!


👉Furrxhi


✅-me eksperience pune,

✅-paga fillon nga 50.000-80.000,

✅-orari 20:00-04:00.👉Shperndares

✅-me eksperience pune,

✅-paga fillon nga 30.000-50.000,

✅-orari 06:00-14:00,

✅-perqindje nqs arrin targetin e kerkuar.👉Shitese

✅-me experience pune,

✅-paga fillon nga 23.000,

✅-orari 07:00-15:00.

Kushte shume te mira pune dhe ambjent i pershtatshem.

👉Vendodhja ne Astir, rruga Ismail Qemali, ngjitur me eco market.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e celularit👉

Afati i fundit i aplikimit: 06/04/2020 11:32