KERKOHET : RROBAQEPSE PER NE HEKUR !!! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 07/04/2020 18:11


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Rrobaqepse ne hekur
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 218

Kompani fasonerie ne Tirane kerkoj te punesoje Rrobaqepse per proceset ne hekur.


Ofrohen kushte bashkekohore pune dhe rrespektim i te drejtave te punonjesit konform ligjit.


Kerkohet : - Te jene e perkushtuar gjate orarit te punes
- Te perpikta me prater
- Eksperienca perben avantazh


Per me shume kontaktoni ne nr e dhene te tel
ose na ndiqni ne faqen e instagramit : alxherservices


Ju mirepresim!!!