Vende vakante pune si “Konsulent Imobiliar” Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 09/04/2020 13:17

60,000 Leke

  • Vende vakante pune si “Konsulent Imobiliar”


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Konsulent Imobiliar
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Vace Zela
Lexime 676

Pata Real Estate (Pata) eshte themeluar ne vitin 2019. "Pata" eshte ndertuar ne baze te nje kujdesi te jashtezakonshem per cdo klient. "Pata" po rritet ndersa ne ruajme angazhimin tone per nivelin me te larte te integritetit, vemendjes personale, profesionalizmit dhe sherbimit te perkushtuar.

Keni plane te medha? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj?

Behuni pjese e kompanise te pasurive te paluajtshme, Pata Real Estate.

Pata Real Estate eshte duke rekrutuar konsulent imobiliar energjik dhe me ambicie per tu rritur profesionalisht

Cfare ofrojme?

Mundesi rritje ne karriere.
Te ardhura te larta te gjeneruara ne baze te performances

Kriteret:

Menaxhues i mire i kohes
Aftesi negociuese.
Aftesi per te punuar ne grup.
Njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht. (Nje mjafton)
Eksperience te meparshme ne shitje dhe sherbim klienti.

Rroga parashikohet te arrije minimalishte ne 60,000 ALL ne muaj.
-
-
-


• Konsulent imobiliar ne Pata Real Estate👨‍💼👩‍💼
• Part-time & Full-time
• Paga parashikohet te jete minimalisht rrerh 60,000 ALL ne muaj💸
• Na shkruani ne adresen tone te email info@pata.estate ose patarealestate@gmail.com 📩
• Ose na telefononi +📞

Afati i fundit i aplikimit: 31/03/2020 16:05